اطلاعات تماس

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های اموزشی و کارگاه های مدرسه ریکی، تماس بگیرید. یا در واتساپ و تلگرام پیام دهید.

استادی ریکی اسویی Reiki Master

همسویی استادی تاکنون بیشترین تاثیر خود را بر چاکرای قلب نشان داده است چاکرای قلب در همان منطقه ای که قلب قرار دارد می باشد رنگ این چاکرا سبز و عنصر آن هوا است.

پیش نیاز ثبت نام برای ریکی استادی

Reiki Master training این مرحله از ریکی در حال حاضر حضوری برگزار می گردد علاقه مندان به دریافت آموزش و همسویی استادی ریکی اسویی Reiki Master پیش از شروع کارگاه لازم است پیش ثبت نام داشته باشند در این مرحله از تجربه و دانش شما نسبت به سه مرحله قبلی اطمینان حاصل می گردد در صورت موفقیت در این مرحله آنگاه ثبت نام نهایی و هماهنگی برگزاری دوره انجام می شود.

در این مرحله با سمبل دیگر استادی ریکی آشنا خواهید شد شفای استادی را آموزش می بینید و روش دادن همسویی و آموزش ریکی مرحله اول تا استادی را فرا خواهیدگرفت.

شرایط قابل توجه بعد از گرفتن استادی ریکی

دکتر اسویی

دکتر اسویی بنیانگذار سبک ریکی

دوره استادی ریکی اسویی Reiki Master بین دو روز کامل تا سه روز خواهد بود.  پس از پایان دوره در خصوص تشکیل کلاس های آموزشی از شما پیگیری خواهد شد. در دو دوره از کلاس های معلم تان می توانید در جایگاه همکار حضور یابید تا از نزدیک با برگزاری کلاس و نحوه همسویی آشنا شوید.
هم چنین معلم شما برای یک یا دو مرتبه در کلاس هایی که توسط شما تشکیل می گردد حضور می یابند تا از صحت برگزاری و اعتماد به نفس شما در برگزاری کلاس اطمینان لازم حاصل شود.

هزینه آموزش استادی ریکی

در سال ۱۴۰۰ موفق به تهیه بسته آموزش مجازی دوره استادی و ارایه آن شده ایم لطفا برای اطلاع از آخرین اطلاعات در خصوص هزینه برگزاری دوره به کانال تلگرام یا اینستاگرام مدرسه ریکی مراجعه بفرمایید.

برای آموزش مجازی مبلغ ۱ میلیون و پانصد هزار تومان

و برای آموزش حضوری مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان

شهریه تعیین شده است.

سه اصل مهم در خصوص ریکی

این نکته بسیار مهم است که بدانیم

ریکی با نیت کار می کند

ریکی به تنهایی کافی نیست

و ریکی انرژی درمانی نیست ریکی.   مسیرهای مسدود شده آگاهی و انرژی را باز می کند تا زندگی در چرخه طبیعی خود قرار بگیرد سپس این انتخاب شماست که از این چرخه چگونه و چه بهره ای ببرید.

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code