استادی ریکی اسویی Reiki Master

همسویی استادی تاکنون بیشترین تاثیر خود را بر چاکرای قلب نشان داده است. رنگ این چاکرا سبز و عنصر آن هوا است.

پیش نیاز ثبت نام برای ریکی استادی

Reiki Master training مرحله ریکی استادی در حال حاضر به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد. علاقه مندان به دریافت آموزش و همسویی استادی ریکی Reiki Master، پیش از شروع کارگاه لازم است پیش ثبت نام داشته باشند. در این مرحله، از تجربه و دانش شما نسبت به سه مرحله قبلی اطمینان حاصل می گرد. سپس ثبت نام نهایی و هماهنگی برگزاری دوره انجام می شود.

در این مرحله با سمبل دیگر استادی ریکی آشنا خواهید شد. شفای استادی را آموزش می بینید و روش دادن همسویی و آموزش ریکی مرحله اول تا ریکی استادی را فرا خواهیدگرفت.

شرایط قابل توجه بعد از گرفتن استادی ریکی

دکتر اسویی

دکتر اسویی بنیانگذار سبک ریکی

دوره استادی ریکی اسویی Reiki Master بین دو روز کامل تا سه روز خواهد بود.  پس از پایان دوره در خصوص تشکیل کلاس های آموزشی از شما پیگیری خواهد شد. در دو دوره از کلاس های معلم تان می توانید در جایگاه همکار حضور یابید تا از نزدیک با برگزاری کلاس و نحوه همسویی آشنا شوید.
هم چنین معلم شما برای یک یا دو مرتبه در کلاس هایی که توسط شما تشکیل می گردد حضور می یابد تا از صحت برگزاری و اعتماد به نفس شما در برگزاری کلاس اطمینان لازم حاصل شود.

هزینه آموزش استادی ریکی

برای آموزش آنلاین مبلغ ۲ میلیون و پانصد هزار تومان

و برای آموزش حضوری مبلغ چهار میلیون  و پانصد هزار تومان شکرانه تعیین شده است.

سه اصل مهم در خصوص

ریکی

این نکته بسیار مهم است که بدانیم

ریکی با نیت کار می کند

ریکی به تنهایی کافی نیست

و ریکی انرژی درمانی نیست. ریکی مسیرهای مسدود شده آگاهی و انرژی را باز می کند تا زندگی در چرخه طبیعی خود قرار بگیرد. سپس این انتخاب شماست که از این چرخه چگونه و چه بهره ای ببرید.

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code