همسویی چیست؟ چرا باید فرآیند همسویی انجام شود؟

همسویی چیست؟ چرا باید فرآیند همسویی انجام شود؟

در فرآیند همسویی توانایی دادن ریکی از طریق معلم ریکی به شاگرد منتقل می‌شود. در زمان همسویی، ری یا آگاهی الهی در چاکراها و کانال های انرژی شاگرد تعادل ایجاد می کند،‌ تا او توانایی کانال شدن برای ریکی را کسب کند و سپس او را به سرچشمه ریکی پیوند دهد. این فرآیند توسط معلم ریکی هدایت نمی‌شود. بلکه معلم ریکی فقط کانالی است برای انرژی همسویی که از قدرت برتر انجام می شود. ری یا آگاهی الهی فرآیند همسویی را هدایت می کند و آن را بر حسب نیاز هر شاگرد تنظیم می‌کند.

همسویی ریکی، یک تجربه قدرتمند معنوی و مهمترین بخش از آموزش ریکی است. یک بار که با ریکی همسو شدید برای همیشه آن را خواهید داشت. ریکی هرگز تمام نمی‌شود و هرگز آن را از دست نخواهید داد. در حالی که یک همسویی توانایی کانال شدن را در شما ایجاد می کند،‌ تکرار آن موجب پالایش انرژی ریکی شخص کانال شده می شود. همچنین موجب افزایش قدرت انرژی، شفای مشکلات شخصی،‌ روشنی ذهن، افزایش حساسیت روحی و بالارفتن سطح آگاهی می‌شود.

چرا باید فرآیند همسویی انجام شود؟

همانطور که در تاریخچه زندگی استاد اسویی خواندیم،‌ استاد اسویی پس از تلاش های بسیار و ۲۱ روز مراقبه و روزه در کوهستان کورایاما به ریکی دست یافت. درواقع ریکی را دوباره کشف کرد.

گفته می‌‌شود، استاد اسویی فرآیند همسویی را به شکلی که امروزه به دست ما رسیده،‌ انجام نمی‌داده اند. ارتعاش و فرکانس انرژي ایشان در سطحی بوده است که افراد در حضور ایشان و نشست و برخاست داشتن با استاد،‌ با انرژی ریکی همسو می‌شده اند. 
اما امروزه طبق تجربیات و آموزش های فعلی،‌ ریکی فقط از طریق کسی که با آن همسو شده است، منتقل می شود. ممکن است کسانی با ریکی به دنیا آمده باشند، یا مانند دکتر اسویی آن را بدون همسویی دریافت کنند. اما اکثر افراد باید با ریکی همسو شوند تا قادر به استفاده از آن باشند.
شاید بتوانیم مانند استاد اسویی با کسب متمادی اطلاعات متنوع و فراوان طی سال ها و به مراقبه نسشتن و روزه گرفتن، با فرکانس انرژی ریکی همسطح و همسو شویم. اما دریافت همسویی از یک معلم ریکی که با ریکی همسو شده است،‌ راه بسیار ساده تر و در دسترس همگان است.
در تجربیات بسیاری از افراد مختلفی که با انواع انرژی درمان گری می کرده اند، پس از دریافت همسویی ریکی، قدرت شفاگری آن ها به طور کاملا محسوس،‌ افزایش یافته است. همچنین دامنه ی تاثیرگذاری شفا نه فقط در سطح جسم، بلکه موجب افزایش سطح اگاهی و خرد افراد در زندگی شده است.
امید داریم با افزایش معلمین و کاورزان ریکی، همه با هم در جوامع بشری به سطوح بالاتر آگاهی و خرد جمعی دست یابیم. بیایید زندگی را هر چه زیباتر،‌ پرشور تر و آگاهانه تر تجربه کنیم.

فرآیند پاکسازی در همسویی

آموزش و همسویی ریکی
دریافت همسویی ریکی

همسویی ریکی می تواند یک فرآیند پاکسازی را بر جسم فیزیکی،‌ ذهن و هیجانات آغاز کند. ممکن است، سردرد،‌دل درد، ضعف و یا دردهای جسمی دیگری را تجربه کنید. این ها اثرات سموم آزاد شده از سطوحی است،‌که در آنجا انباشته شده بودند. این دردها بخشی از فرآیند رهایی آن ها از بدن هستند.

مانند آبی که مدتی در حوض خانه مان می ماند. به سطح آب که نگاه می کنیم شفاف و زلال است. اما اگر با چوبی به کف حوض بکشیم و آب را هم بزنیم،‌ جرم های کف حوض کنده شده و به سطح آب می‌آیند. دیگر آب زلال و شفاف نیست. بلکه کدر و کثیف می نماید. این کدری نه در بیرون که در درون خود حوض بوده است. فقط قبلا پنهان شده بود و دیده نمی شد.

این پاکسازی همیشه بعد از همسویی رخ نمی‌دهد. اما وقتی رخ می دهد،‌ مهم است که بدانید چه اتفاقی در جریان است، تا بتوانید به تکمیل آن کمک کنید.
هرگاه تغییری ایجاد می‌شود، یک دوره تطبیق لازم است تا بدن و بخش های مختلف زندگی،‌ به شرایط جدید سلامتی عادت کنند. شاید به استراحت بیشتری نیاز داشته باشید.

پس از همسویی هر مرحله از ریکی، وارد مراقبه های خاص هر مرحله و انجام تمرین ها و آموزش نحوه استفاده از Reiki ریکی می شوید.

ریکی چگونه بدن را پاکسازی می کند؟

چرا باید فرآیند همسویی انجام شود؟

این را به اشتراک بگذارید!