ریکی چگونه کار می کند؟

مردم از ریکی برای ریلکسیشن کاهش استرس، کاهش علائم بیماریها و تلاش برای بالا بردن سلامت عمومی و بهروزی، استفاده می کنند. درمان با ریکی می تواند مزایای زیر را داشته باشد:
محیط صلح آمیز و آرامشبخش
گرفتگی های انرژیکی و تنشها را از بین می برد
بدن را از سموم پاک می کند
موجب بالا رفتن سطح انرژی و میل به زندگی در شخصی می شود که درمانهای سنتی پزشکی را دریافت می کند مانند شیمی درمانی، پرتو درمانی، جراحی و دیالیزهای کلیوی.
انرژی حیاتی کیهانی را در بدن تقویت می کند
سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد
به درمان سریعتر بافتها و استخوانها بعد از آسیب و یا جراحی کمک می کند.
موجب رهایی از درد می شود
در سطح فیزیکی، روانی، احساسی و روحانی موجب بالا رفتن فرکانس ارتعاشی شخص می شود

ریکی چه چیزهایی را شفا می دهد و درمان می کند؟
ریکی مخصوص شرایط و بیماری خاصی نیست، به این دلیل که روی کل ذهن، بدن و احساسات شخص کار می کند پس در تمام زمینه های فیزیکی، احساسی، ذهنی، و روحانی می تواند موجب شفا و درمان شود.
دادن ریکی به بیماری که در آستانه ی انجام عمل جراحی است،‌ کمک می کند تا بیمار ریکاوری سریعتری را پس از جراحی تجربه کند. همچنین دریافت ریکی قبل از عمل جراحی به لحاظ روحی احساسی نیز می تواند بسیار کمک کننده باشد و روحیه ی بیمار را بر باور درمان تقویت می کند.
آیا ریکی به من که از سلامت خوبی برخوردارم، کمک می کند؟
بله. اگر شما در حال حاضر سالم هستید، درمانهای مرتب ریکی مثلا ماهی یک بار، به شما کمک می کند توانایی خود را برای مواجهه با المانهای ناسالم محیطی افزایش بدهید و استرسهای خود را بهتر کنترل کنید. با بالا بردن کیفیت و تعادل توزیع انرژی در بدن (متعادل سازی و هماهنگی چاکراهای اصلی)، می توان ریکی را به مثابه ی طب پیشگیری کننده، در نظر گرفت.
آیا ریکی می تواند جایگزین درمانهای تراپی و سنتی پزشکی شود؟
خیر ریکی مکمل درمانهای ذکر شده است. ریکی نباید به عنوان جایگزین مشاوره، پزشک، طب دارویی رایج و روان درمانی مورد استفاده واقع شود. ریکی در واقع موجب بالا رفتن بازدهی و سرعت درمانهای دیگر می شود.
چه انتظاری می توان از ریکی داشت؟
ریکی چگونه کار می کند؟
کارورز یا شفاگر ریکی، مجرا و ارتباط دهنده میان مراجع یا بیمار و منبع انرژی حیاتی جهانی است. انرژی از طریق میدان انرژی شفاگر و دستهایش جریان می یابد و به مراجع منتقل می شود. ( انرژی ریکی از بدن شفاگر نیست بلکه شفاگر کانال انتقال ریکی است و انرژی ریکی از طریق او و از منبع جهانی می آید. کارورز ریکی در واقع به عنوان یک واسط عمل می کند، بنابراین انرژی کارورز ریکی، تخلیه نمی شود.)
جلسات درمانی ریکی معمولا حدود پنجاه دقیقه ادامه دارند. در اثنای جلسه مراجع روی تختی مانند تخت ماساژ دراز می کشد در حالیکه کاملا لباس به تن دارد. درمانگر ریکی، به آرامی کف دستهای خود را روی نقاط مربوطه با اجازه ی بیمار قرار می دهد یا دستهای خود را بالای آن نقطه حرکت می دهد و هیچ تماسی با بدن بیمار ندارد. مدت زمانی که درمانگر دستهای خود را روی هر جایگاه قرار می دهد، به وسیله ی جریان انرژی از طریق دستهای او تعیین می شود. هیچ گونه فشار، ماساژ یا دستکاری وجود ندارد.
بیمار ممکن است انرژی را به صورت حسهایی مانند گرما، گزگز یا تپش و نبض در ناحیه ای که شفاگر دست خود را قرار می دهد، حس کند. گاهی اوقات حس بیمار به شکل جریانی در سرتاسر بدن، احساس می شود. برخی از مراجعان، هیچ گونه حسی ندارند. اکثر مردم در هنگام جلسه، احساس آرامش بسیار دارند و بسیاری از آنها در حین جلسه، به خواب می روند.
برای دریافت جلسات درمانی و آموزش ریکی تماس بگیرید.

 

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *